Cashy pomaga

Wierzymy, że w kryzysie wywołanym przez COVID-19
najważniejsza jest współpraca!

Włączamy się do walki z koronawirusem. Z tego powodu oferujemy wszystkim chętnym przedsiębiorcom bezpłatny 3 miesięczny dostęp do naszej platformy. Eksperci Cashy przygotowali również darmowy raport , dzięki któremu dowiesz się jak za pomocą platformy Cashy oraz gwarancji de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego zadbać o swój łańcuch dostaw. Oprócz tego współtworzymy platformę EksperciPomagaja.pl - marketplace, na którym możesz bezpłatnie skorzystać z pomocy specjalistów lub samemu zaoferować wsparcie przedsiębiorcom w trudnej sytuacji.

Mamy nadzieję, że nasze działania wspomogą Was i całą gospodarkę w czasach kryzysu!

Bezpłatny dostęp do platformy Cashy

Na platformie Cashy.pl możesz oferować swoim dostawcom wcześniejsze płatności za faktury w zamian za premię. Dzięki temu zmniejszasz koszty zakupu produktów i usług oraz realnie pomagasz swoim dostawcom w czasach kryzysu. Dowiedz się więcej o Cashy.


  • 3 miesięczny bezpłatny dostęp do platformy Cashy.pl dla firm, które chcą z własnych wolnych środków wcześniej spłacać faktury dostawców w zamian za premię*
  • w bezpłatnym okresie obowiązuje limit wysokości premii, którą kupujący będzie mógł uzyskać w relacji z dostawcami, tak by utrzymać partnerską relację między stronami – do 10 % w skali roku
  • darmowe wsparcie pracowników Cashy w obsłudze platformy zarówno dla kupujących jak i ich dostawców

  • *bezpłatny okres będzie automatycznie wydłużony o kolejne 3 miesiące, o ile stan pandemii w Polsce nie zostanie odwołany


  • Skorzystaj z ofertyKorzyści

wsparcie dla kluczowych dostawców, poprzez poprawę ich cash-flow

możliwość zarobienia na swoich wolnych środkach finansowych lub niewykorzystanym limicie kredytowym

skrócenie i digitalizacja obiegu dokumentów

możliwość pełnej integracji Cashy z system finansowo-księgowym klientaBezpłatny raport opracowany przez ekspertów Cashy

W kryzysie wywołanym przez COVID-19 firmy chcą utrzymać maksymalną płynność i w konsekwencji opóźniają płatności faktur dostawców, przez co pogłębiają się zatory płatnicze. Destabilizacja sytuacji dostawców wiąże się z ryzykiem załamania łańcuchów dostaw.

Dzięki temu raportowi dowiesz się jak:

EksperciPomagaja.pl

Cashy stworzyło platformę EksperciPomagaja.pl - marketplace, na którym możesz zaoferować swoje wsparcie lub skorzystać z pomocy ekspertów. Bezpłatnie lub w zamian za darowiznę na cel charytatywny.

Kryzys sprawił, że Twoja firma jest w trudnej sytuacji i pilnie potrzebujesz pomocy prawnika, informatyka czy specjalisty HR? A może masz umiejętności, którymi chcesz się podzielić z przedsiębiorcami w potrzebie? Ekspercipomagaja.pl to miejsce dla Ciebie!

Jeśli masz jakieś pytania

Chętnie pomożemy. Napisz do nas lub zadzwoń.