Rynek transportowy stoi dzisiaj pod znakiem licznych zmian. Wiele z nich zostało podyktowane pandemią koronawirusa. Digitalizacja, automatyzacja, pojazdy autonomiczne, zrównoważony transport to zdecydowanie aspekty, które będą miały duży wpływ na branżę. Obserwujemy wyraźne ożywienie w sektorze transportowym, jednocześnie coraz poważniejszym problemem jest bardzo wyraźny deficyt kierowców zawodowych.

Dysponowanie swoim taborem transportowym w połączeniu z gotowością do podjęcia nowych wyzwań może być początkiem współpracy przewoźnika ze spedytorem. Spedytorzy są integralną częścią łańcucha dostaw i odgrywają ważną rolę w zapewnieniu transportu towarów z jednego miejsca do drugiego. Aby zatrzymać przewoźników przy sobie, spedytorzy muszą zapewnić niezawodną i wydajną obsługę. Dobrze wiemy, że satysfakcjonujące zarobki idą w parze wraz z ilością przyjętych zleceń i wyjeżdżonych kilometrów. Kluczem jest utrzymanie ciągłości takiej kooperacji najlepiej w postaci stałych i pewnych zleceń na transport. Bazą do dobrej współpracy może być możliwość wyboru skonta w razie potrzeby.

Model tradycyjny vs platforma Cashy

w tradycyjnym skoncie, angazujemy obydwie strony aby ustaliły warunki przyspieszonej płatności. Wymaga to konkretnego nakładu pracy i wystawiania faktur korygujacych. Nie jest to proces ani szybki, ani efektywny.

możesz przyspieszyć płatność w każdej chwili

Platforma Cashy to w pełni zautomatyzowany proces przyspieszonych płatności odbywający sie online. Jest efektywniejszą i niezawodną alternatywa nie tylko dla tradycyjnego skonta, ale i dla droższego i mniej chętnie wybieranego przez przewoźników faktoringu. Cashy pozwala wygenerować oszczędności finansowe i czasowe, jak również wzmacnia długofalowe relacje z przewoźnikami, co sprawdza się zarówno na dobre, jak i złe czasy